"ПРОФЕССОР" АҚПАРАТТЫҚ БІЛІМ БЕРУ ПОРТАЛЫ

Жоғары білім алу процесінде босаған бос білім беру гранттары

М.Әуезов атындағы ОҚМУ мемлекеттік білім гранты негізінде оқыған
студенттердің босаған орындары жөніндегі мәлімет 01.12.2018 ж.

Сведения о вакантных образовательных грантах,
высвободившихся в процессе получения высшего образования ЮКГУ им.М.Ауэзова на 01.12.2018 г.

Күндізгі бөлім/Очное отделение

Шифр

Мамандықтардың аталуы / Наименование специальности

Саны / Кол-во

Аты жөні /Ф.И.О

Группа

1 курс (2018-2019 оқу жылы)

5В040600

Режиссура

2

Қайнар Жангүл

ПИК-18-8к

Жанар Ұлпан

ПИК-18-8к

5В072600

Технология и конструирование изделий легкой промышленности / Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және конструкциялануы

1

Айкөз Нұрлыбек Адайұлы

ЖТ-18-1к2

5В072700

Технология продовольственных продуктов/Азық-түлік тағамдарының технологиясы

1

Сидикматова Диана

ЖТ-18-2р

5В072800

Технология перерабатывающих производств / Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы

1

Тастанбеков Меруерт Сапарбекқызы

ЖТ-18-2к1

5В071200

Машана жасау / Машиностроение

1

Пермухамбетов Айбек Бахытжанұлы

ММГ-18-2к2

5В021019

Шетел филологиясы / Иностранная филология

1

Примкулова  Халида Рустамавна

ФИ-18-6к

5В075300

Балқуы қиын бейметалл және силикатты материалдардың химиялық технологиясы / Химическая технология тугоплавких неметаллических и силикатных материалов

1

Дубинина Валерия Николаевна

ХТ-18-7р

Курс бойынша барлығы / Итого по курсу                                                                                             

8

 

 

2 курс (2017-2018 оқу жылы)

5В010700

Бейнелеу өнері және сызу / Изобразительное искусство и черчение

1

Ондыбаева Анель Нұржанқызы

ПИК-17-2к

5В011500

Құқық және экономика негіздері / Основы права и экономики

1

Жамбыл Досжан Дәулетұлы

ЮМ-17-2к

5В021019

Шетел филологиясы / Иностранная филология

1

Сембек Жарқынай Шыңғысқызы

ФИ-17-6к

5В040600

Режиссура

1

Лагодзинский Тимур Максатович

ПИК-17-8к1

5В040900

Хорегорафия / Хореография

1

Файзуллина Эльвира Зиннатовна

ПИК-17-9р

5В051000

Мемлекеттік және жергілікті басқару / Государственное и местное управление

1

Полатова Ажар Романқызы

ЭФ-17-2р

5В071200

Машана жасау / Машиностроение

1

Тұрғали Дархан Қуатұлы

ММГ-17-2к3

5В072000

Бейорганикалық заттардың химиялық технологиясы / Химическая технология неорганических веществ

1

Сейдурәсіл Ерғали Нурланұлы

ХТ-17-1к

5В072600

Технология и конструирование изделий легкой промышленности / Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және конструкциялануы

3

Әбибұлла Айнұр Есенбайқызы

ЖТ-17-1к2

Меймашева Айдана Қалдыханқызы

ЖТ-17-1к5

Атахаев Даулетияр Пашпорталиевич

ЖТ-17-1к1

5В072800

Технология перерабатывающих производств / Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы

1

Құрманбаева Ажар Ұзақбайқызы

ЖТ-17-3к2

5В073000

Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және конструкцияларын өндіру / Производство строительных материалов, изделий и конструкций

1

Бектұрсын Азат Бектұрсынұлы

СМ-17-8к1

5В073300

Тоқыма материалдарының технологиясы мен жобалануы/ Технология и проектирование текстильных материалов

1

Ізтілеу Досжан Көмекұлы

ЖТ-17-4к1

5В080100

Агрономия / Агрономия

3

Атаходжаев Абдумовлан Абдумаликович

АП-17-1р

Сейдалиева Балжан Құттыбекқызы

АП-17-1к2

Әбдіқалық Сәуіржамал Нұрланқызы

АП-17-1к2

5В080600

Аграрная техника и технологии / Аграрлық техника және технологиялар

1

Лямин Руслан

АП-17-3р

5В080800

Топырақтану және агрохимия / Почвоведение и агрохимия

2

Аманқожа Айдана Омарқызы

АП-17-2к1

Мухаммаджанова Севара Яшнаржанқызы

АП-17-2р

5В080200

Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы / Технология производств продуктов животноводства

1

Махамбетжанова Сабина Маратқызы

АП-17-7к2

Курс бойынша барлығы / Итого по курсу                                                                                             

21

 

 

3 курс (2016-2017 оқу жылы)

5В040200

Аспаптық орындаушылық / Инстурментальное исполнительство

1

Қадубек Бақберді

ПИК-16-7к

5В040600

Режиссура

1

Давлатов Азамат Абдусаттарұлы

ПИК-16-8к

5В060400

Физика / Физика

1

Келдібай Ақбөпе Болатқызы

ЕП-16-3к

5В070100

Биотехнология / Биотехнология

1

Байбосынова Даяна Нұржанқызы

ХТ-16-5к1

5В071200

Машана жасау / Машиностроение

1

Туранов Евгений Канатович

ММГ-16-2р

5В072400

Технологиялық машиналар және жабдықтар / Технологические машины и оборудование

1

Ахмедов Еллим Страфилұлы

ММГ-16-4к

5В072800

Технология перерабатывающих производств / Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы

1

Жураева Фариза Нүржігітқызы

ЖТ-16-3к

5В080100

Агрономия / Агрономия

2

Смаил Ұлбосын Сырлыбайқызы

АП-16-1дк3

Сағат Айдана Мұхтарқызы

АП-16-1др

5В080200

Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы / Технология производств продуктов животноводства

3

Досымбек Серік Ақылбекұлы

АП-16-7к

Қыдырбай Ақнұр Артарғынқызы

АП-16-7к

Тулегенова Малика Камчибеккизи

АП-16-7к

5В120100

Ветеринарлық медицина / Ветеринарная медицина

2

Ануар Жұлдыз Бақытжанқызы

АП-16-8дк2

Аят Абай

АП-16-8к3

Курс бойынша барлығы / Итого по курсу                                                                                             

14

 

 

4 курс (2015-2016 оқу жылы)

5В012000

Кәсіптік білім / Профессиональное обучение

4

Абдинабиева Мухлиса Рахимбердиевна

ЕП-15-9к

Жетпісова Арайлым

ЕП-15-10к2

Рахым Салтанат

ЕП-15-10к2

Желтоноженко Галина

ЕП-15-9р

5В071200

Машана жасау / Машиностроение

1

Оңғарбай Дінмұхамет Маратұлы

ММГ-15-2к2

5В072600

Технология и конструирование изделий легкой промышленности / Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және конструкциялануы

1

Алпысбаев Айболат Алдонгарович

ЖТ-15-1к1

5В090600

Мәдени-тынығу жұмысы/ Культурно-досуговая работа

1

Сабырова Шырын Сабыровна

ПИК-15-15к2

5В120100

Ветеринарлық медицина / Ветеринарная медицина

1

Құрал Ұлдана Өскенбайқызы

АП-15-8к3

Курс бойынша барлығы / Итого по курсу                                                                                             

8

 

 

Күндізгі бөлім бойынша

51

 

 

 

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image